Klubbar

Klubbar och kontaktpersoner

SOK Aneby                        Tommy Olausson G:a Vägen 24                  573 73  Sunhultsbrunn
tel. 0730-340184                e-post: bommen.olausson@hotmail.com
Bodafors OK                     Jan Wingstedt  Säveda Stengård                 571 66 Bodafors
tel. 0380-371253                e-post: jan@wingstedt.eu
Eksjö SOK                         Göran Nilsson  Tjädervägen 22                     575 34 Eksjö
tel. 0381-611356                e-post: nildrag@gmail.com
Forserums SOK                  Mats Birgersson  Broddarp                        571 97  Forserum
tel. 0380-20163                  e-post: matsb75@gmail.com
Nässjö OK                          Leif Andersson  Sjögärdsgatan 26                571 37 Nässjö
tel. 0380-74978                  e-post: 038074978@telia.com
SOL Tranås                        Håkan Axelsson  Blåbärsstigen 10               573 36 Tranås
tel. 0140-13255                  e-post: hkan.axelsson@telia.com
OK Bävern                         Ivan Karlsson  Storgatan 52                           574 50 Ekenässjön
tel. 0383-30589                  e-post: ivan.karlsson@telia.com
OK Njudung                      Allan Olovsson  Munkagårdsvägen 10         570 13 Myresjö
tel. 0383-91255                   e-post: larsson.margareta45@gmail.com
                                               epost:   allan.olovsson@icloud.com
IFK Sävsjö                         Jan Brandin  Gränsgatan 13                           576 36 Sävsjö
tel. 0382-10318                   e-post: jobrandin@gmail.com
IFK Stockaryd                   Sune Johansson  Postgatan 17                      570 02 Stockaryd
tel. 0382-20263                  e-post: sunjoha@telia.com
Grännabygdens OK           Anders Larsson  Rådmansgränd 40         563 33 Gränna
tel. 0390-10541                   e-post: anders.v.larsson@telia.com
Annebergs GIF                   Roland Sandahl  Gullarpsvägen 11             570 23 Anneberg
tel. 0380-550397                e-post: ulla-roland@hotmail.com
Boxholms OK                     Gunnar Palmqvist
                                                e-post: palmqvist.gunnar@telia.com 
Ledningsgrupp
Tore Johansson  Viréns väg 5 Örserum  563 91 Gränna.  tel. 0390-30268
e-post: trathore.johansson@gmail.com
Ivan Karlsson  Storgatan 52  574 50 Ekenässjön  tel. 0383-30580
epost: ivan.karlsson@telia.com
Berith Karlsson  V.Kimarpsvägen 22 573 42  Tranås  tel. 0140-168 83
e-post: brth@pramik.se

Ledningsgruppens uppgift är att leda och administrera verksamheten i Höglandets veteran-OL.

Webbredaktör: Lars-Erik Karlsson V. Kimarpsvägen 22  573 42 Tranås
tel. +46706016883   e-post: till mig klicka här